Home / Nuotekų valymas / Nuotekų valymo įrenginių eksploatavimas
nuoteku-valymas-1

Nuotekų valymo įrenginių eksploatavimas

Kalbant apie nuotekų valymo įrenginių eksploatavimą, vienas svarbiausių dalykų, kurį būtina paminėti yra tas, jog į nuotekas negalima pilti naftos produktų, tepalų, riebalų (galimi tik riebalai, kurie į nuotekas patenka nuo indų), o taip pat – cheminės medžiagos, kurios negali patekti į kanalizacijos sistemas pagal paskirtį (agrochemijos produktai, cheminės medžiagos, turinčios chloro ir pan.).

Nuotekų valymas ir priežiūraBe visų šių išvardintų medžiagų, į nuotekas taip pat negali patekti ir drenažinis vanduo, vanduo iš baseinų. Būtina atminti, jog šie vandenys gali pažeisti nuotekų valymo įrenginio hidraulinį režimą.
Nuotekų valymo įrenginio eksploatavimas - apibendrinant galima teigti, jog svarbiausias dalykas, kurį būtina padaryti, norint, kad šis įrenginys tinkamai veiktų, yra užtikrinimas, kad į nuotekas nepateks draudžiamos medžiagos, galinčios pakenkti nuotekų valymo įrenginiui.

 
Nuotekų valymo įrenginių eksploatavimasTurint nuotekų įrenginį valyti  būtina kas ketvirtį sekti veikliojo dumblio koncentracija skendinčioje būsenoje bei išplaukusio dumblio sluoksnio storį.
Na, o jei pastebėjote, kad nuotekų valymo įrenginys veikia ne taip kaip turėtų, nedarykite nieko patys – kvieskite profesionalų komandą, kuri nustatys gedimą ir jį pašalins.
Iš tiesų, tinkamas valymo įrenginių montavimas garantuoja kokybiškesnį bei sveikesnį gyvenimą.
Galima rasti informacijos apie tai, kaip yra montuojami įrengimai, kurių dėka atliekamas nuotekų valymas arba galima tiesiog pasikviesti profesionalų komandą, kuri pasirūpins įrengimo montavimu.