Home / Šiukšlių išvežimas / Šiukšlių išvežimas
šiukšlių išvežimas

Šiukšlių išvežimas

Belieka tik priminti, jog jei savo namuose darėte remontą, jums puikiai pravers statybinių atliekų išvežimas.
Statybinių šiukšlių išvežimas – tai šiukšlių išvežimo paslauga, kurios metu visos sukauptos statybinės atliekos bus išvežamos greitai bei saugiai. Šiukšlių išvežimas jums išlaisvins nuo rūpesčių ir leis sutaupyti laiko. Belieka tik daryti išvadą, kad statybinių šiukšlių išvežimas gali pagerint situaciją, kadangi tuomet žmonės į konteinerius nemes draudžiamų atliekų. Taigi, šiukšlių išvežimas vaidina svarbų vaidmenį.

Statybinių atliekų sąvartynai
Statybinių šiukšlių išvežimas – dažnai užsakoma paslauga. Nors statybinių atliekų išvežimas atrodo paprasta, niekuo neišsiskirianti procedūra, retas žmogus galėtų įvardinti, kur po to patenka statybinės atliekos. Tam, kad šiukšlių išvežimas nesukeltų pavojaus žmogaus sveikatai ar neužterštų gamtos, reikalingi specialūs statybinių atliekų sąvartynai. Tad šį kartą siūlome pasidomėti, kur patenka įvairios statybinės atliekos.

Alytaus regioninis sąvartynas
Net ir tuo atveju, kuomet yra atliekamas smulkus remontas ir susidaro nedaug statybinių atliekų, jų negalima išmesti į mišrius komunalinius konteinerius. Tokiu atveju, tinkamu statybinių atliekų išvežimu būtina pasirūpinti patiems arba kreiptis į įmonę, teikiančią tokio pobūdžio paslaugas. Statybinės atliekos patenka į specialius sąvartynus, vienas iš jų Alytaus regioninis sąvartynas. Šis sąvartynas buvo atidarytas 2007 metais. Alytaus regioninis sąvartynas yra valdomas Alytausregiono atliekų valdymo centro.

Lapių regioninis sąvartynas
Šis sąvartynas yra įsikūręs Kauno rajono savivaldybės teritorijos dalyje, o nuo miesto centro nutolęs daugiau nei per 20 km. Šio sąvartyno teritorija ribojasi su ariamomis žemėmis bei mišku. Lapių regioninis sąvartynas – vienas seniausių šalies sąvartynų, veikiantis nuo 1973 metų.

Panevėžio regiono sąvartynas
Tai palyginti naujas sąvartynas – atidarytas tik 2009 metais. Panevėžio regiono sąvartynas užima 24 ha plotą, jame talpinamos komunalinės, augalinės kilmės, statybinės atliekos.

Na, o pabaigai, belieka tik priminti, jog tie asmenys, kurie nenori ar neturi galimybių kreiptis į įmonę, teikiančią statybinių atliekų išvežimo paslaugą, statybų ar remontų metu susikaupusias statybines šiukšles turėtų pristatyti į statybinių atliekų surinkimo aikšteles, būtent iš šių aikštelių statybinės atliekos yra surenkamos ir patenka į joms pritaikytus sąvartynus. Na, o informacijos apie arčiausiai jūsų gyvenamosios vietos esančias statybinių atliekų surinkimo aikšteles galite rasti internete.

Šių sąvartynų dėka šiukšlių išvežimas tampa aplinkai žalos nedarančiu procesu.