Home / Virtuvės Baldai / Virtuvės baldai patarimai
Virtuvės baldai

Virtuvės baldai patarimai

Jei statote namus ar remontuojate senąjį būstą, natūralu, kad teks įrengti ar atnaujinti virtuvę. Tačiau kaip susikurti tokią virtuvę, kurioje būtų išties malonu gaminti maistą visai šeimai? Atkreipkite dėmesį į mūsų patarimus.
Tam, kad virtuvėje būtų išties patogu gaminti valgį, reikia pasirūpinti, kad virtuvės baldai būtų talpūs. Jei virtuviniai baldai negalės sutalpinti visų jums reikalingų indų bei namų apyvokos daiktų, galite būti tikri, jog tokioje virtuvėje nesijausite gerai. Kad nereikėtų pirkti papildomų virtuvės baldų indams sutalpinti, iš anksto gerai apgalvokite, kiek spintelių bei stalčių jums reikės.
Virtuvės baldai turėtų būti be sunkiai pasiekiamų lentynų bei spintelių. Įrenginėjant virtuvę taip pat verta atkreipti dėmesį į patarimą. Savaime suprantama, jog sunkiai pasiekiamų virtuvės lentynų ar spintelių nelaikysite tuščių – jas užpildysite indais, puodais bei kitais virtuvės reikmenimis. Tačiau tik pagalvokite, kiek laiko sugaišite ir kiek nepatogumų patirsite kas kartą, kai norėsite pasiekti puodą ar lėkštę, patalpintą sunkiai pasiekiamoje virtuvinėje spintelėje. Maža to, jei lentyna ar spintelė bus aukštai, galite patirti traumą. Kad išvengtumėte šių nepatogumų bei laiko sąnaudų, atminkite, jog virtuvės baldai turi turėti lengvai pasiekiamas lentynas bei spinteles. Na, o įsigijus virtuvės baldus, dera atminti, jog virtuvinių lentynų bei spintelių negalima perkrauti, tad nepatingėkite pasidomėti, koks yra maksimalus svori, kurį gali atlaikyti jūsų virtuviniai baldai.
Įrenginėjant virtuvę būtina pasirūpinti, jog stalviršiai būtų tinkamo aukščio. Būtent dėl šios priežasties virtuvės baldai dažnai būna ne perkami iš baldų salono ar parduotuvės, bet individualiai gaminami. Jei stalviršis neatitiks jūsų ūgio, bus per aukštas ar per žemas, ruošti valgį bus nepatogu – pavargs rankos, gali pradėti varginti nugaros skausmai.